Skillnad mellan versioner av "Aktuella händelser"
Från Dagispedia
Hoppa till navigeringHoppa till sök
Rapid (diskussion | bidrag) |
Rapid (diskussion | bidrag) |
||
| Rad 6: | Rad 6: | ||
|- | |- | ||
|2007-08-16||[http://inspark.hj.se/index.php Inspark] @ [[:Category:Skola|HJ]] | |2007-08-16||[http://inspark.hj.se/index.php Inspark] @ [[:Category:Skola|HJ]] | ||
|- | |||
|2007-08-21||Carro fyller år. På riktigt den här gången. | |||
|- | |- | ||
|2007-??-??||[[Dagistacos]] | |2007-??-??||[[Dagistacos]] | ||
Versionen från 21 augusti 2007 kl. 21.10
| När | Vad |
|---|---|
| 2007-08-16 | Inspark @ HJ |
| 2007-08-21 | Carro fyller år. På riktigt den här gången. |
| 2007-??-?? | Dagistacos |
| 2007-??-?? | KUKFEST @ RoBeRy. När? |
| 2007-vinter | DagisGrill ute i skogen nångång i vinter. Cee och lepard fixar. Se snoebollskrieg |