Skillnad mellan versioner av "Aktuella händelser"
Från Dagispedia
Hoppa till navigeringHoppa till sök
Lepard (diskussion | bidrag) |
|||
| Rad 12: | Rad 12: | ||
|- | |- | ||
|2006-12-09||[[lo0ciafest]] | |2006-12-09||[[lo0ciafest]] | ||
|- | |||
|2006/2007||[[DagisGrill]] ute i skogen nångång i vinter. | |||
|} | |} | ||
Versionen från 28 september 2006 kl. 22.22
| När | Vad |
|---|---|
| 2006-09-29 | Dagistacos -INSTÄLLT! |
| 2006-09-?? | Dagisbio! Snakes on a plane, Nacho Libre, På andra sidan häcken eller Fearless. Say when. |
| 2006-??-?? | KUKFEST @ RoBeRy. När? |
| 2006-12-09 | lo0ciafest |
| 2006/2007 | DagisGrill ute i skogen nångång i vinter. |